Chceš spřátelit?
TADY
Reklamy ZDE
Yes...A kopííruj vždy s naším zdrojem !!!

Prosím,hlasuj pro Tynulee-Nessie TADY

Únor 2010Anna Kendrick-BAFTA Photoshoot Portraits

27. února 2010 v 19:48 Gallery
Tak tohle jsem sem prostě musela dát!Ty šaty jsou uplně boží!(jedna z majitelek blogu má moc ráda žlutou :-D).A navíc jí to moc sekne!Co myslíte vy?


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostAhojky

26. února 2010 v 20:13 News
Ahojky.Moc prosíme všechny,aby pro nás hlásli TADY.Jsme tam jako Tynulee-Nessie,nebo nějak tak

Taylor Lautner-photoshoot#21

26. února 2010 v 10:46 Gallery
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
zdroj:

Robert Pattinson konečně přiznal: Jsme s Kristen spolu!

26. února 2010 v 10:09 News


Ted' se omlouváme všem dívkám, ale Robert Pattinson poprvé přiznal, co mezi sebou mají on a jeho Co-Stars z Twilight, Kristen Stewart.
Tajemstvní ohledně jejich vztahu vedl všechny fanoušky k upířímu šílenství.

Britský herec, Robert Pattinson, byl na tajné oslavě v neděli a při obědě připustil, že jsou spolu. Poprvé se nevyhnul této otázce a projevil se tak všem fanouškům. Dorazili samostatně a taky neseděli vedle sebe při předávání cen ale to nic neznamená.

Nejvíce se snaží vyhnout pohledu na veřejnosti.
Řekl: "Je to velmi těžké, ale ano, jsme spolu."

"Nemůžeme se dát dohromady kvůli fanouškům. Byli bychom blázni s veřejným vystoupením, jako pár, to je nemožné. Sešli jsme se na této veřejné akci ale bylo to velmi obtížné. Musíme to takhle dělat, aby to zabránilo pozornosti." Kristen vyhrála Orange Rising Stars a na večeři přišla se šesti bodyguardy.

Pak šli do Govesnor, kolem půlnoci. Robert šel taky do natáčení Bel Ami s Umou Thurman. Na to řekl: "Bylo těžké přijít znovu sem, na toto místo. Vypadá to, že přes den jsem v práci a ven jen v noci."

"Ten film bude ale dobrý. Hraju francouzského novináře v 19. století v Paříži. Problém je, že musím jít opět do práce v 6.30."Taylor Lautner-photoshoot#19

25. února 2010 v 10:24 fotot

ValDayPromo2ValDayPromo1

Ale bohužel,tohle bude už trošku starší, protože Taylor (Lautner :D) už není s Taylor (Swift)...Omg..v těch jménech je ale zmatek :D:DNew design

24. února 2010 v 18:46
Ahojky.Udělala jsem novej design,tak doufám,že se bude líbit spolumajitelce blogu(Týnuška) a hlavně,že se bude líbit vám!Tak pls hlasujte,jestli se vám líbí nebo ne....

Povídky - ANO/NE

24. února 2010 v 13:23
Naše chytré ( :D ) hlavičky napadlo, že bychom mohli zavést rubriku 'Povídky'.Co by to obnášelo?Každý,kdo by chtěl, by mohl přispívat povídkami např. pokračováním Twilight sagy (se zaměřením na La Push,vztah Edwarda+Belly,Jacoba+Nessie,.....) nebo vlastními(ze světa upírů,...).
Ale stále si nejsme jisté,jestli by to mělo úspěch a proto Vás prosíme,jestli byste mohli zahlasovat v anketě...Předem moc děkujeme :D


Remember me-icons

24. února 2010 v 11:23 Fotorob

Kristen Stewart and Jamie C. Bower on the "Burberry Show" today's London

24. února 2010 v 11:22 →Fotogalerie

Kristen Stewart and Jamie C. Bower on the "Burberry Show" today's London
LG Ambassador Shots

24. února 2010 v 11:20 fotot